Amato istoriją puoselėjantis, tylios prabangos ženklas nuolat atnaujina kelias skirtingas, plačios dydžių skalės sezonines kolekcijas, taip pat teikia pastaruoju metu vyriškos aprangos segmente sparčiai populiarėjančią individualizuoto siuvimo paslaugą MTM („made-to-measure“, liet. pagaminta pagal išmatavimus). Pasirinktas modelis siuvamas pagal kliento figūrą, kad siluetas būtų pritaikytas idealiai. Ši paslauga ypač aktuali įsigyjant tokius rūbus kaip kostiumai ar paltai. „BML“ individualaus siuvimo kostiumų kainos – konkurencingiausios Lietuvoje ir prasideda nuo 499 eurų, o kostiumas užsakovą pasiekia per 3-4 savaites.
„BML“ bendradarbiauja su žinomais tekstilės gamintojais, tokiais kaip „Lanificio Loro Piana“, “Lanificio Drago”, „Lanificio Ermenegildo Zegna“, „Cotonificio Albini“ ir kt.. Iš jų aukščiausios kokybės kašmyro, šilko, vilnos, išskirtinės medvilnės siuvamos unikalios „BML“ kolekcijos.

„BML“ visiems „Lietuvos Vežėjų Sąjungos“ nariams suteikia specialią nuolaidą fizinėje parduotuvėje esančioms kolekcijoms ir individualizuoto siuvimo paslaugai MTM. Savo išskirtinio „BML“ nario nuolaidos kortelę atsiimti galima atvykus į „BML“ parduotuvę su žodiniu kodu „BMLVEŽĖJAI“.

Dėl konsultacijų, specialių pasiūlymų darbo aprangoms ar individualių užsakymų pagal išmatavimus kreiptis į „BML“ išskirtinių klientų specialistą adresu: mtm@bmlfashion.com

Daugiau informacijos:

www.bmlfashion.com

Instagram:  @bmlmenswear
Facebook: https://www.facebook.com/bmlmunich

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams