Linkėjimai iš Jungtinės Karalystės 2
2023 liepos 28

Kol Pietų šalys kovoja su gaisrais ir kenčia nuo rekordinių karščių, Jungtinėje Karalystėje nuolatos lyja lietus. Naujojo Karaliaus niekur nematyti, kol kas jis niekaip nedalyvauja ir nesirūpina esama visuomenės ekonomine padėtimi, taip pat kaip ir atostogaujantis parlamentas.

Nekilnojamo turto nuomos kainos liepos mėnesį dar kartą pakilo 5%. Vidutiniškai 10% nuo 2022 m. liepos iki 2023 m. liepos mėnesio.

Nuo 2022 m. pavasario, karo Ukrainoje ir energetinės krizės pradžios iki 2023 m. liepos mėnesio maisto kainos Karalystėje, remiantis oficialia statistika, pakilo vidutiniškai 90%.

Šią savaitę British GAS, British ELECTRICITY bei British OIL deklaruoja visų laikų rekordinius pelnus, kurie siekia nuo 830 milijonų iki 1,3 milijardo svarų sterlingų. Tačiau British GAS mažas pajamas uždirbančių žmonių namuose, kurie yra vėlavę apmokėti išbrangusias šildymo sąskaitas praėjusią žiemą, vienašališkai nutraukinėja sutartis ir montuoja buitinius išmaniuosius skaitliukus – mokėjimo terminalus su vienintele PRE PAY BY CARD apmokėjimo sistema.

Per 2022 -2023 metus visoje Karalystėje jau įvyko daigiau nei 500 demonstracijų prieš Vyriausybės vykdomą vidaus politiką. Šią savaitę jau eilinį kartą pradėjo streikus Jaunųjų gydytojų ir Geležinkelio profsąjungos.

Taip pat, šiandieną kartu stebėkime ar JAV FED dar kartą kels bazinę palūkanų normą 0.25%? Jeigu kels, tikėtina, kad Europa seks tuo pačiu keliu ir toliau bus “stumiamas visuomenės pragyvenimo lygis žemyn”, tuo pačiu ir Lietuvos, o tai reikštų tik viena, apyvartinių lėšų trūkumą verslams ir pajamų mažėjimą namų ūkiams…

Dėkoju ir linkiu visiems sėkmės…

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams