Linkėjimai iš Jungtinės Karalystės 3
2023 rugpjūčio 21

Pagal išplatintą 2023 metų streikų planą, vėl pradėjo streikus mokytojų profsąjungos Jungtinėje Karalystėje ir Škotijoje. Nuo rugpjūčio 14 d. dėl padidintų mokesčių, pabrango alkoholiniai gėrimai.

Jungtinės Karalystės Ministras pirmininkas oficialiai pranešė, kad planuoja stipriai didinti naftos ir dujų išgavimą Šiaurės jūroje, didinant gavybos apimtis iš jau esamų gręžinių ir planuojamų atidaryti naujų. Ministras pirmininkas paminėjo, kad dėl “Putino” karo Ukrainoje sukeltos energetinės krizės bei priklausomybės nuo Rusijos gamtinių išteklių visoje Jungtinėje Karalystėje (labiausiai Škotijoje) vien tik šioje pramonės šakoje, neigiamai paveikta apie 25.000 darbo vietų, kas padarė didelį neigiamą poveikį šalies ekonomikai. Šią žinią iš karto neigiamai įvertino su klimato atšilimu kovojančios Jungtinės Karalystės visuomeninės organizacijos.

Centriniam bankui planuojant ir vėl kelti bazinę palūkanų normą 0,25%, kuri šiuo metu yra 5%, šią savaitę ekspertai fiksavo didžiausią nekilnojamo turto kainų kritimą per pastaruosius 14 metų, tai yra 3,8%, skaičiuojant nuo kainų piko 2022 rugpjūtį. Ekspertai spėja, kad kainų kritimas dar tęsis ir kainos kris iki 8% ribos. Šią savaitę dar kartą 5% pakilo NT nuomos kainos.

Šią savaitę, be jokios oficialios priežasties ir/ar pranešimo, šalies parduotuvėse pabrango duona, pienas ir kiti pieno produktai.

Penktadienį universitetų studentai sulaukė egzaminų rezultatų.

Štai tiek naujienų iš liūtyse skęstančios Jungtinės Karalystės, greičiausiai šiemet vasara čia taip ir neateis…

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams