Linkėjimai iš Jungtinės Karalystės 4
2023 rugsėjo 19

Šiandien Vyriausybė pranešė, jog išskyrė 19 milijonų svarų 39 “Truck Stop” krovininio transporto aikštelių atnaujinimui. Lėšos skirtos tikslingai tik krovininio transporto poilsio aikštelių infrastruktūros atnaujinimui, poilsio zonų pagerinimui bei aikštelių saugumui padidinti.

Šalies vidaus transporto rinka po vasaros atostogų sulėtėjimo ir krovinių rinkoje kritimo jau pradeda atsigauti. Praėjusi darbo savaitė buvo pirmoji, kuomet transporto įmonės turėjo darbo pilną savaitę. Vasaros metu daugelio įmonių krovininis transportas važiavo ne pilnas savaites, vidutiniškai po 4 dienas per savaitę, dažniausiai transporto priemonių ir vairuotojų prastovas įmonės turėdavo savaitės pabaigoje, penktadieniais bei šeštadieniais…

Taip pat Vyriausybė pranešė apie būtinybę įvesti griežtus ribojimus ir draudimus elektroninėms daugkartinėms bei vienkartinėms cigaretėms, kadangi šalyje susidarė sudėtinga ekologinė situacija. Jungtinėje Karalystėje kiekviena diena išmetama apie 1 milijonas panaudotų elektroninių cigarečių, kurių konstrukcijoje yra elementai/baterijos, kurios ir sudaro pagrindinę ekologinę problemą, nes nėra galimybės tinkamai rūšiuoti bei utilizuoti.

Dėl netinkamos kokybės “Botulino” paslaugų ir didelio skaičiaus nukentėjusių su fiziniais sužalojimais šalyje, Vyriausybė pranešė apie būtinybę pradėti griežtai reguliuoti šią grožio paslaugą. Siūloma, kad tokias grožio paslaugas galėtų teikti tik tinkamą medicininį išsilavinimą bei licenziją turintys ir registruoti asmenys.

Saugios kelionės visiems…

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams