Linkėjimai iš Jungtinės Karalystės 5
2023 gruodžio 14

Jungtinės Karalystės Vyriausybei neradus sutarimo su profsąjungomis dėl darbo užmokesčio bei darbo sąlygų pagerinimo, šalyje prasideda nauja protestų ir streikų banga, kurią pradėjo Geležinkelio darbuotojų profsąjunga. Šią savaitę streikuoja ir nevažiuoja didžioji dalis visų šalies traukinių.

2022 metai Jungtinei Karalystei buvo rekordiniai imigracijos srityje. Tuo remiantis siekiama mažinti legalios imigracijos srautus į šalį. Antradienį Vyriausybė priėmė naujus pakeitimus legalaus imigravimo į Jungtinę Karalystę taisyklėse, pakeitimai susiję su darbo vizos prašymu, padidintas reikalavimas imigruojančio darbuotojo darbo užmokesčio sumai, metinis reikalavimas atlyginimui darbo sutartyje prieš mokesčius padidintas iki 48000 £.

Nekontroliuojamai kylant būsto nuomos kainoms, šalyje prasidėjo ir toliau intensyvėja nelegali būsto nuomos paslauga, kuomet nuomos sutartis nėra registruojama mokesčių tarnyboje ir nemokami mokesčiai.

Saugumo apdovanojimas „The Hollies“ sunkvežimių parkavimo aikštelei.

2023 m. gruodžio 7 d. seniausia JK sunkvežimių sustojimo aikštelė „The Hollies“ netoli Kanoko laimėjo apdovanojimą už saugos įrengimus, kaip saugiausia krovininio transporto aikštelė šalyje.

Perspėjimas apie krovinių vagystes artėjant Kalėdoms.

Krovinių vagystės iš transporto priemonių artėjant Kalėdoms ženkliai padidėjo visoje JK, policija perspėja pervežimo įmones būti budrioms dėl prekių vagysčių iš priekabų, skirtų parduoti juodojoje rinkoje.

Mažmeninė dyzelino kaina šią savaitė 1,61£, didmeninė dyzelino kaina transporto įmonėms šią savaitę 1,18£
Didmeninė kuro kaina perskaičiuojama ir tikslinama kiekvieną penktadienį, kitai ateinančiai savaitei ir pateikiama iš anksto.

Saugaus kelio ir šiltų artėjančių Šv. Kalėdų…

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams