Europos darbo institucijos informacinė sesija Lietuvos vežėjams
2022 lapkričio 21
   LVS Info

Europos darbo institucija, bendradarbiaudama su nacionalinėmis institucijomis ir socialiniais partneriais, inicijuoja informacinius susitikimus krovinių tarptautiniu vežimu kelių transportu užsiimantiems vežėjams ir vairuotojams valstybėse narėse, kurių tikslas – didinti informuotumą apie vairuotojų komandiravimą, vairavimo ir poilsio laiko taisykles, atsakyti į vairuotojų ir vežėjų informacinius poreikius.

Informacinė sesija Lietuvos vežėjams planuojama nuotoliniu būdu 2022 m. lapkričio 29 d. 14.30 val. (Lietuvos laiku).
Sesijos metu:
– Europos Komisijos atstovas pasidalins informacija apie vairuotojų komandiravimo, vairavimo ir poilsio laiko taisykles, kylančias iš Mobilumo paketo nuostatų;
– Belgijos, Švedijos ir Prancūzijos atstovai pasidalins informacija apie darbo užmokesčio vairuotojams nuostatas jų valstybėse bei atsakys į vežėjams kylančius klausimus, susijusius su nacionalinėmis vairuotojų komandiravimo nuostatomis;
– Lietuvos institucijų atstovai pasidalins vežėjams aktualia informacija apie Lietuvos teisės aktų nuostatas dėl darbo užmokesčio ir dienpinigių mokėjimo.

ELA informacinės sesijos darbotvarkė

Prašome vežėjus registruotis į šią sesiją iki 2022 m. lapkričio 24 d. naudojantis toliau pateikta nuoroda https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/InformacinesesijavezejamsLT (ne daugiau kaip 2 dalyviai nuo įmonės). Dalyvių skaičius ribotas. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta artėjant susitikimui.

 

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams