Lietuvos vežėjų sąjunga į savo gretas priėmė naują, išskirtinį narį – vyriškos mados ambasadorių „BML Munich“.
2023 lapkričio 10
   LVS Info

Amato istoriją puoselėjantis, tylios prabangos ženklas nuolat atnaujina kelias skirtingas, plačios dydžių skalės sezonines kolekcijas, taip pat teikia pastaruoju metu vyriškos aprangos segmente sparčiai populiarėjančią individualizuoto siuvimo paslaugą MTM („made-to-measure“, liet. pagaminta pagal išmatavimus). Pasirinktas modelis siuvamas pagal kliento figūrą, kad siluetas būtų pritaikytas idealiai. Ši paslauga ypač aktuali įsigyjant tokius rūbus kaip kostiumai ar paltai. „BML“ individualaus siuvimo kostiumų kainos – konkurencingiausios Lietuvoje ir prasideda nuo 499 eurų, o kostiumas užsakovą pasiekia per 3-4 savaites.

„BML“ bendradarbiauja su žinomais tekstilės gamintojais, tokiais kaip „Lanificio Loro Piana“,  “Lanificio Drago”, „Lanificio Ermenegildo Zegna“, „Cotonificio Albini“ ir kt.. Iš jų aukščiausios kokybės kašmyro, šilko, vilnos, išskirtinės medvilnės siuvamos unikalios „BML“ kolekcijos.

Pasirašydamas bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos vežėjų sąjunga (LVS) Augustas Vilkauskas, „BML“ vadovas Baltijos šalims, pasidžiaugė, kad „BML“ tampa didelės ir tradicijas puoselėjančios organizacijos dalimi ir pakvietė LVS narius užsukti į Vilniaus senamiestyje, Didžiojoje g. 8, esančią prekės ženklo parduotuvę: atrasti išskirtinę kokybę, susipažinti bei pasinaudoti tik organizacijos nariams skirtais pasiūlymais.

„BML“ visiems LVS nariams suteikia specialią nuolaidą fizinėje parduotuvėje esančioms kolekcijoms ir individualizuoto siuvimo paslaugai MTM. Savo išskirtinio „BML“ nario nuolaidos kortelę atsiimti galima atvykus į „BML“ parduotuvę su žodiniu kodu „BMLVEŽĖJAI“.

Dėl konsultacijų, specialių pasiūlymų darbo aprangoms ar individualių užsakymų pagal išmatavimus kreiptis į „BML“ išskirtinių klientų specialistą adresu: mtm@bmlfashion.com

„BML“ – tai ženklas, tiems, kurie renkasi aukščiausią kokybę ir standartus už protingą kainą.

Daugiau informacijos:

www.bmlfashion.com

Instagram:  @bmlmenswear
Facebook: https://www.facebook.com/bmlmunich

 

 

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams