LVS nuotraukų konkurse daugiau dalyvių, prizų ir rėmėjų
2023 spalio 3
   LVS Info

Liepą startavęs Lietuvos vežėjų sąjungos (LVS) organizuojamas nuotraukų konkursas „Transportas mano gyvenime” sulaukia daugiau autorių, darbų, prizų bei rėmėjų. Ryžtą kurti Lietuvos transporto istorijos fotometraštį remia ir prizus skiria degalų tiekėjai „Eurowag” bei oficialus MAN Truck & Bus atstovas Lietuvoje UAB „Adampolis”.

Daugiau prizų bus išdalinta jau už rugpjūčio mėnesio galeriją. Jai nuotraukas atsiuntė penkiolika autorių. LVS paskyroje socialiniame tinkle Facebook publikuojamoje konkurso galerijoje ne tik sunkusis bei lengvasis transportas, bet ir daugiau portretų, estetiškų vaizdų iš kelionių. Stulbinančiu atotrūkiu pirmąją vietą iškovojo Egidijaus nuotrauka, vaizduojanti su augintiniais keliaujančią šeimynėlę. Antroji vieta atiteko vairuotojui iš Turkijos Sefik, atsiuntusiam savo portretą vilkiko kabinoje. Trečiosios vietos prizininkas – praėjusio etapo nugalėtojas Erikas su nuotrauka degalinėje.

Daugiausia žiūrovų palaikymo pelniusių nuotraukų autoriai apdovanojami „Eurowag” prizais – pusryčių dėžutėmis su dangteliais – patogiomis lentutėmis pjaustymui, gertuvėmis bei puodeliais kavai. Rugsėjį prie konkurso rėmėjų prisijungę oficialūs MAN Truck & Bus atstovai Lietuvoje UAB „Adampolis” nugalėtojams skiria firminių kepuraičių, termogertuvių bei dėklų kabeliams. Paskatinamųjų prizų – puodelių su LVS simbolika – skyrė konkurso organizatoriai – Lietuvos vežėjų sąjunga.

Išrinkus rugpjūčio nugalėtojus, tolesniam balsavimui skelbiama rugsėjo mėnesio darbų galeriją. Visą mėnesį truksiančio balsavimo metu tikimasi ne tik gausaus žiūrovų palaikymo, bet ir daugiau darbų. Nuotraukos, vaizduojančios transporto priemones, gyvenimiškas situacijas kelyje bei darbe, estetiški vaizdai laukiami elektroniniu paštu lvsnuotraukos@gmail.com. Kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį skelbiami nugalėtojai ir publikuojama nauja galerija balsavimui.

Nuorodos:

Rugsėjo galerija balsavimui: (1) Facebook

Nugalėtojų galerija: (1) Facebook

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams