Migracijos departamentas organizuoja vebinarą, skirtą darbdaviams
2024 balandžio 10
   LVS Info

Migracijos departamentas balandžio 25 d. 10 val. organizuoja vebinarą, skirtą darbdaviams ir juos vienijančioms organizacijoms.

Jo metu Migracijos departamento Imigracijos skyriaus vedėja Jolita Gestautaitė bei Sprendimų projektų skyriaus vedėja Asta Ežerskienė pristatys leidimų laikinai gyventi darbo pagrindu išdavimo aktualijas, pateiks rekomendacijas, atsakys į Jums labiausiai rūpimus klausimus, kuriuos prašyme pateikti iš anksto.

Planuojame renginio trukmė – 1 val. 30 min.
Maksimalus dalyvių skaičius – 100.
Renginio platforma – Microsoft Teams.

SVARBU! Kadangi renginio dalyvių skaičius ribotas, todėl iš vienos organizacijos ar įmonės gali registruotis ne daugiau kaip po 1 atstovą.

REGISTRACIJA

Dalyvaujančio asmens elektroninio pašto adresą prašome iki balandžio 22 d. 14.00 val. siųsti el. pašto adresu kateryna.bila@migracija.gov.lt

Tame pačiame laiške prašome užduoti Jus dominančius klausimus, susijusius su užsienio piliečių įdarbinimo Lietuvoje procedūromis.

Kvietimai į renginį bus išsiųsti 100 užsiregistravusiųjų, o vėliau registracija bus stabdoma.
Klausimų skaičius nėra ribojamas, tačiau mes suprantame, jog dalis jų veikiausiai pasikartos, o Migracijos departamento lektorėms prireiks laiko iš anksto pasiruošti į juos atsakyti, todėl prašome nevėluoti juos pateikti.

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams