Nuotraukų konkurso „Transportas mano gyvenime” lapkričio vaizduose – daugiau sniego ir Kalėdų nuotaikos
2023 gruodžio 4
   LVS Info

Lietuvos vežėjų sąjungos (LVS) organizuojamo foto konkurso „Transportas mano gyvenime” lapkričio galerijoje daugiau autorių įamžino prasidedančią žiemą bei Kalėdų nuotaikas. Tęsiantis konkursui, rėmėjų „Eurowag” bei „Adampolis” prizais apdovanoti spalio mėnesį daugiausia palaikymo sulaukusių nuotraukų autoriai.

Spalį laurus skynė nuolatinis konkurso autorius – Erikas. Ženklios persvaros pasiekti jam padėjo darni bei draugiška bendradarbių komanda. Antroji vieta atiteko naujam autoriui – Henrik, atsiuntusiam vaizdų iš Šalčininkų bekelės klubo žygių, o trečiosios vietos nugalėtojas – iš ankstesnių etapų pažįstamas vairuotojas iš Turkijos Sefik ir užfiksuota jo poilsio valandėlė.

Akivaizdu, kad konkurso sėkmei itin svarbus yra ne tik dalyvavimas, bet ir sutelktas kolegų bei draugų palaikymas, pasidalijimai bei komentarai. Kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį LVS paskyroje socialiniame tinkle Facebook skelbiamos praėjusį mėnesį daugiausiai palaikymo sulaukusios nuotraukos bei naujų darbų galerijos balsavimui.

Naujojoje lapkritį atsiųstų nuotraukų galerijoje matomi ne tik vilkikai bei sunkvežimiai, čia ir lengvieji automobiliai, labdaros siuntą kariaujančiai Ukrainai gabenantis autobusas, maisto furgonai, bekelės visureigiai ir net kemperis Kalėdų eglutės fone. Visose konkurso nuotraukose įamžintos transporto priemonės.

Darbus konkursui siųskite el. paštu lvsnuotraukos@gmail.com

Už patikusius darbus balsuokite Facebook:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LietuvosVezejuSajunga&set=a.673444974935219

 

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams