Spalio mėnesio konkurso galerijoje – daugiau transporto priemonių ir vaizdai iš karo siaubiamos Ukrainos
2023 lapkričio 7
   LVS Info

Lietuvos vežėjų sąjungos (LVS) organizuojamame nuotraukų konkurse „Transportas mano gyvenime” – ryškūs lyderiai rugsėjo mėnesį, daugiau transporto priemonių bei vaizdai iš karo niokojamos Ukrainos spalį atsiųstose darbuose.

Nuo pat konkurso pradžios – trečią mėnesį iš eilės – prizines vietas laimi Eriko nuotraukos. Jos sulaukia gausaus kolegų palaikymo ir užsitikrina didžiulį atotrūkį nuo kitų konkurso darbų. Autorius fiksuoja vilkikus ir realias situacijas keliuose, estetiškai pristato įmonę, kurioje darbuojasi pardavimų vadovu. Žiūrovų simpatijas laimėjo nuotrauka, vaizduojanti stambiagabaričio krovinio gabenimą.

„Transportas bei logistika jau daugelį metų yra didelė mano gyvenimo dalis, matyt benzinas teka venomis. Įkvėpimo fotografuoti man apskritai netrūksta, fotografija lydi mane jau ne vienerius metus kaip hobis. Kažkada pradėjau fotografuoti automobilius, tada miestų vaizdus na o šiuo metu aktyviai fotografuoju žmones. Jaučiuosi, jog nesu vienas – šalia savęs turiu stiprią ir palaikančią komandą, kuri aktyviai dalyvauja mūsų įmonės „Linėja Transport” socialiniame gyvenime”, – sako Erikas.

Nuotraukų konkurso favoritui atitenka ko ne visi rėmėjų prizai: degalų tiekėjų „Eurowag”, oficialių MAN atstovų Lietuvoje „Adampolis” bei LVS puodeliai, gertuvės, kepuraitės, ekologiškos pusryčių dėžutės su pjaustymo lentelėmis ir dėklai laidams. Antrąją vietą rugsėjo galerijoje laimėjo estetiška Livijos nuotrauka su MAN vilkiku bendrovės pastato fone, o trečiosios vietos nugalėtojas – fotografas Vidmantas, atsiuntęs kompoziciją, kurioje fotomodelis darbuojasi prie krautuvo.

Apdovanojimai laukia ir kitų – tiek nuolatinių, tiek naujų autorių, kurių nuotraukos, surenka daugiausia palaikymo socialiniame tinkle Facebook skelbiamose galerijose. Tikėtina, kad ilgainiui – iki ateinančių metų rudens vyksiančiame konkurse rasis daugiau prizų, rėmėjų bei dalyvių, kuriančių savotišką Lietuvos transporto istorijos metraštį.

Savo ruožtu, spalį atsiųstose nuotraukose matosi ne tik įvairesnės transporto priemonės: vilkikai, lengvieji automobiliai, motociklai, maisto furgonai bei specialioji kelių priežiūros ar pakrovimo technika, portretai, bet ir vaizdai iš tolimųjų kraštų. Šį mėnesį balsavimui pateiktoje galerijoje daugiau autorių bei nuotraukų ir iš karo siaubiamos Ukrainos. Prie nuolatinio autoriaus, fotografo Ričardo prisijungė nauja dalyvė Nadija, atsiuntusi jaudinančių vaizdų iš kovojančios šalies.

Spalį atsiųstus fotografų darbus vertinti galima LVS paskyroje socialiniame tinkle Facebook:

(7) Facebook

Naujų nuotraukų, vaizduojančių transporto priemones, laukiama elektroniniu paštu: lvsnuotraukos@gmail.com

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams