LVS apdovanoja visus nuotraukų konkurso dalyvius
2023 rugsėjo 6
   LVS Info

Lietuvos vežėjų sąjunga (LVS) apdovanoja visus nuotraukų konkurso „Transportas mano gyvenime” dalyvius. Daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukusių nuotraukų autoriams už liepos mėnesio darbus prizus skiria degalų tiekėjai bendrovė „Eurowag“. Kartu balsavimui skelbiama nauja – rugpjūčio mėnesio nuotraukų galerija.

„Džiaugiamės aktyviu dalyvavimu, palaikymu ir azartiška kova dėl prizų – akivaizdu, kad transportas mūsų gyvenime užima reikšmingą vietą, o mums, kaip degalų tiekėjams, svarbu, jog judėjimas nesustotų ir visiems pakaktų kuro. Tikimės, kad konkursas suburs daugiau autorių, jų darbų bei apdovanojimų ir taps įspūdingu Lietuvos transporto istorijos metraščiu”, – sako „Eurowag“ vadovas Baltijos šalims Gytis Vincevičius.

Daugiausiai socialinio tinklo Facebook lankytojų palaikymo sulaukė trijų autorių nuotraukos: Viliaus situacija kelyje, Eriko bei Karolinos sunkvežimiai. Konkurso rėmėjai „Eurowag“ nugalėtojams skyrė pusryčių indų: dėžutę maistui su mediniu dangteliu, patogiai naudojamu kaip pjaustymo lentelė, gertuvę bei puodelį kavai. Savo ruožtu LVS kiekvienam autoriui skyrė paskatinamųjų prizų – firminių puodelių.

Nuotraukų konkursas „Transportas mano gyvenime” tęsiasi iki ateinančių metų rudens. Kiekvieną pirmą mėnesio pirmadienį suskaičiuojami rezultatai, išrenkami nugalėtojai bei skelbiama nauja galerija balsavimui. Dalyvauti gali visi, elektroniniu paštu lvsnuotraukos@gmail.com atsiuntę savo nuotraukas, kuriose matyti transporto priemonė.

Naują rugpjūčio mėnesio galeriją sudaro keturiolikos autorių nuotraukos, kuriose ne tik sunkvežimiai, bet ir lengvieji automobiliai bei žmonės. Balsuoti už gražiausias galima LVS paskyroje socialiniame tinkle Facebook

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LietuvosVezejuSajunga&set=a.625255526420831

Daugiau apie konkursą: Nuotraukų konkursu LVS kviečia kurti 2023 – 2024 metų Lietuvos transporto istorijos metraštį – Lietuvos vežėjų sąjunga (vezejas.eu)

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams