Nuotraukų konkursu LVS kviečia kurti 2023 – 2024 metų Lietuvos transporto istorijos metraštį
2023 liepos 10
   LVS Info

Lietuvos vežėjų sąjunga (LVS) skelbia nuotraukų konkurso „Transportas mano gyvenime” pradžią ir kviečia siųsti nuotraukas bei steigti prizus. Planuojama, kad visus metus truksiančiame konkurse kiekvieną mėnesį bus išrinkti trys daugiausia palaikymo sulaukę darbai, o jų autorės ar autoriai apdovanoti prizais. Taip tikimasi sukaupti ir paskelbti kelių šimtų nuotraukų Lietuvos transporto istorijos metraštį, atspindintį 2023 – 2024 metų akimirkas.

„Tai yra puiki galimybė išgarsėti ne tik autoriams, bet ir rėmėjams, juk šiais moderniais laikais vis daugiau nuotraukų supa mus gyvenime, todėl dalį jų pašvęsti transporto tematikai atrodo prasminga netgi fiksuojant besikeičiantį laiką. Šiandien daug judame, tačiau gerai, kad sustojame pasigrožėti ir įamžinti žavingų akimirkų, kurios gali papuošti mūsų kasdienybę ir ateityje, virsdamos šiltus prisiminimus saugančiais eksponatais, savotišku Lietuvos transporto istorijos metraščiu”, – sako LVS Generalinis sekretorius Sigitas Žilius.

Pasak vadovo, konkurse dalyvauti gali visi, atsiuntę kokybiškas savo nuotraukas transporto tematika. Svarbiausia, kad jos būtų etiškos, estetiškos ir kuo didesnės raiškos bei vaizduotų transporto priemonę. Organizatoriai taip pat tikisi, kad nuotraukose matysis lengvai atpažįstamos vietovės, keturi metų laikai, įvairios gyvenimiškos situacijos, transporto sektoriaus darbuotojų kasdienybė. Tarp laukiamų temų – meilė, pagarba, atsakomybė ir draugystė, tvarumas su gamta, tapatybė, rūpestis, pilietiškumas, patirtis, darbas, profesionalumas, laisvalaikis, pomėgiai, patyrimai bei grožis.

Elektroniniu paštu lvsnuotraukos@gmail.com atsiųstos nuotraukos kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį bus skelbiamos balsavimui galerijomis socialiniame tinkle Facebook. Jas savo interakcijomis (Like, Comment, Share) vertins auditorija. Pirmoji galerija balsavimui bus pateikiama rugpjūčio 7 dieną.

Nuostatai LVS foto konkursas Transportas mano gyvenime

Sutikimas dalyvauti LVS nuotrauku konkurse

 

Giedrius Krušnauskas
LVS viešųjų ryšių patarėjas
Tel. Nr.: +37068674149

Skaitykite daugiau naujienų:

Circle K

Speciali kuro kaina LVS nariams